MARS Trimovací hrabičky velmi jemné. širší 1,5/40/20

Skladem • 1 variantaDárek99 Kč95 % • 1 097 recenzíDalší informace

Druh péče
péče o srst

• , zakoupeno v Baron.cz

Se zakoupeným zbožím jsem spokojená.

• - kvalita
    • -dlouhodobá ostrost
    • výborně se drží

Doporučuji všem, kdo chtějí začít s trimováním větších psů

• účinné
    • -

Druh péče
péče o srst

Velmi jemné širší trimovací hrabičky originál Coat King MARS 1,5/40/20 pro psy s drsnou nebo dlouhou srstí, také pro jemné práce u teriérů. Odstraní volné chlupy, rozřežou (případně) zfilcovatělé partie a pročesáním pročistí srst. Nože z nerezové švédské kalené oceli jsou uvnitř zobáčkového prohnutí oboustranně nabroušené. Pro snížení nebezpečí poranění pokožky jsou krajní nože méně ostré (jsou tupější). Špičky a zadní strany nožů jsou zakulacené. Nože na čtyřhranném čepu jsou (spolu s podložkami) staženy dvěma maticemi a tvoří tak vyjímatelnou a vyměnitelnou nožovou hlavici. Nožová hlava je uzavřenými kloboučkovými maticemi upnuta do ocelové vidlice hrabiček. Ocelová vidlice trimovacích hrabiček z nerezové nástrojové oceli je vsazena do jednodílné (není půlená) násady z tvrdého ušlechtilého dřeva. Spojení čepele a rukojeti je zafixováno plnými mosaznými nýty. Šířka mezer mezi noži (rozestup zubů) 1,5 milimetru (hrubost hrabiček). Šířka hrabiček mezi krajními zuby 40 milimetrů. Počet zubů 20.

Trimovací hrabičky MARS velmi jemné. Širší 1,5/40/20

• , zakoupeno v Baron.cz

Se zakoupeným zbožím jsem spokojená.

• - kvalita

• -

• , zakoupeno v PROFICHOVATEL.CZ

• kvalitní provedení
    • funguje dle očekávání

Hrabičky jsem koupil na základě doporučení známého, momentálně spokojenost.
    Ostatním můžu jen doporučit

• , zakoupeno v Baron.cz

• Trimovací hrabičky fungují perfektně.
    • Máme anglického kokršpaněla a na jeho jemnou, dlouhou a hustou srst jsem nenašla nic lepšího.

Pro toto plemeno doporučuji.
    Cena odpovídá kvalitě.

• jednoduchá manipulace
    • učinné odchlupování:o)))

Zatím máme hrabičky týden, takže hlavní předností zatím je, že se nám doma válí o polovinu méně chlupů z naší psice, protože vyčesávání s hrabičkami je jednoduché a velmi učinné.
    Pro hrabičky jsme se rozhodli po návštěvě u známých, kteří už je mají a my jsme si je tam vyzkoušeli:o)))