Nejnovější recenze ze sekce Kosmetika a úprava psa

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Přírodní vůně produktu
  • Účinnost
  • Velikost balení
  • Kapátko je vyrobeno z tvrdého plastu - možná by byl vhodnější silikon

Účinek produktu mě mile překvapil. Aplikace produktu je velice jednoduchá, buď přes aplikační pipetu vycházející z uzávěru, popřípadě nakapáním na tampon. Po aplikaci jsou uši domácího mazlíčka rychle zbaveny přebytečného mazu. Velice příjemná je vůně produktu, která zvíře nedráždí. Cenová dostupnost a velikost balení jsou ve velmi dobrém poměru.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Účinnost
  • Balení
  • Aplikace

Kapičky Pet Health Care Péče o uši mužů jen a jen doporučit. Jednoduchá aplikace, kde nakapete na vatu a vytřete uši, kterou zvládne každý. Po použití téměř okamžitě vidíte účinnost kapiček, která zanechá uši vašeho psa čisté. Kapičky mají i příjemnou vůni a praktické balení.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• příjemná vůně
  • jednoduchá aplikace
  • následná menší tvorba ušního mazu
  • neobjevila se, žádná alergická reakce

Produkt Pet health care jsme aplikovali dvěma jezevčíkům. V souladu s doporučeními jsme ouška čistili 1x týdně. Jsme spokojeni. Líbí se nám příjemná vůně výrobku (tea tree oil). Výrobek je pejsky dobře snášen. Zdá se nám, že se jim následně tvoří méně mazu. Můžeme tedy potvrdit, že se jedná o roztok umožňující šetrnou péči o zevní zvukovod. Výrobek můžeme doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Dobře se aplikuje

Pet Health Care - Péče o uši pro psy a kočky. Je dobré že se nemusí kupovat zvlášť a poslouží jak kočkám tak psům. Dobře se aplikuje nanáší se na tamponem. Odstraňuje nadměrný maz a nečistoty. Obsahuje tea tree olej a Čajovnou Australského a panthenol propylenglykol. Hezký voní. Aplikujte se psům s převislýma ušima 4x měsíčně, psům se vzpřímenýma ušima a kočkám 1x měsíčně a nebo podle potřeby. Jsem sním spokojená a budeme kupovat. V lahvičce je 100 ml.

Topvet Ušní kapky prevent pro psy 50 ml

• Vůně,
  • Snadné použití
  • Finální výsledek
  • Spokojené zvíře

Aplikace výrobku je jednoduchá má nalévaci špičku a aplikovala na vatu a následně přiložíla a potřela ousko.. Výrobek příjemné voní čistotou po aplikaci se ušní kaz krásné vyčistil na šetření jsem opět použila vatu.. Za mě a mého psa super pomocník na čištění oušek.. mohu jen doporučit

SO POSH Olej na srst 1l

SO POSH Olej na srst 1l

Ověřený zákazník SmallDog.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v SmallDog.cz

Jsem tím olejem nadšená. Srst se nelámepři rozčesáívání a je celkově lepší.

Zakoupeno v Testuj.to

• Ze účinkuje po prvním pouziti

S produktem Health Care-pece o uši jsme maximálně spokojeni po prvním užití pejsek pitbull jmenem kurt netrepal hlavou ani ho ouška nezlobily jsme s výrobkem sto procentne spokojeni rychlost účinků nás překvapila určitě výrobek doporučuji všem kdo mysli na své 4nohe miláčky

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• Vůně

S produktem jsme spokojeni, splnil účel a pomohl uši psa dobře vyčistit a zbavit ušního mazu. Dá se použít jak pro čištění tamponkem, tak k výplachu uší, dobře se aplikuje pro oba účely. Vystačí na dlouhodobé pravidelné čištění. Krásně voní díky přidání složky tea tree oil.

• Ucinnost
  • Intenzivní vůně

S připraven jsem celkem spokojená. Je šetrný, nemá zbytečně složité složení a plní si funkci, kterou má. Dokonce přípravek vyhovuje i kavkazačce, která trpí na záněty v uších a nevadí jí přípravek ani jako prevence. Časem uvidíme, jestli se záněty budou znova vracet.

Ověřený zákazník Testuj.to Radka

• Jednoduchá aplikace
  • Vůně bylinek

Dobrý den ,přípravek na Péči o uši můžu doporučit. Máme 1,5 letou fenku Pudla ,která od mala trpí na záněty. Přípravek používáme cca měsíc 1 x týdně, uši Katy dobře vypláchnu ,protože má Péče skvělý aplikátor ,následně vysuším a vyčistím. Po cca měsíci používání se přestala drbat u uší ,uši má čisté bez známek zánětu a mazu. Příjemná je i vůně bylinek.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• Příjemná vůně
  • Tenká aplikační tryska- přesné množství přípravku
  • Velké množství přípravku v lahvičce
  • Tryska by mohla být trochu měkčí

Přípravek na čištění uší od Pet Health Care se nachází v plastové lahvičce. Již při prvním otevření je cítit vůně Tea Tree, který jak známo působí protizánětlivě. Je to v produktu jen malá koncentrace z hlediska bezpečnosti psů a koček, přesto oceňuji snahu jít spíš přírodní cestou, než cestou chemie. Při aplikaci jsem zjistila drobný nedostatek v podobě tvrdé plastové trysky malého průměru, která by mohla při nešikovné manipulaci ucho psa poranit, ale šikovný páníček si poradí. Já si poradila raději větším odstupem od ucha.
Použila jsem přípravek v odstupu několika dní vícekrát, poprvé se mi maz nezdál odstraněný dokonale, tak jsem aplikaci opakovala, nicméně byl ho tam celkem nános a počínající zánět ucha. Při dalších aplikacích to již bylo lepší a za několik dní, kdy už jsme jen udržovali stav, se přípravek skvěle osvědčil. Nemám k němu žádné zásadní výhrady a s klidným svědomím ho každému doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Natálie

• Učinost
  • Balení

Mé fenky kavalírka a kokršpanělka, jsou velice náchylné na větší tvorbu ušního mazu, uši jim moc nevětrají a často kvůli tomu zapáchají. S přípravkem se tento problém o dost zlepšil, uši jsem snadno vyčistila a vydrželi čisté mnohem déle než při použití jiných výrobků

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Příjemná vůně
  • Jednoduchá aplikace

Značku Pet Health Care máme oblíbenou,používáme i jiné prostředky. Přípravek na číštění uší je super pro svoji jednoduchost. Stačí jen malé množství nakapat na vatový tampon a vytřít jim ucho. Maz se krásně rozpustí a ucho je hned čisté. Přípravek má příjemnou bylinkovou vůni.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• jednoduchá aplikace
  • viditelné výsledky již při prvním použití
  • velikost balení
  • vůně

Kapky jsou ideální díky svému jednoduchému a rychlému použití, kdy výsledky jsou viditelné již po prvním použití. Používáme je pravidelně a s výsledkem nemůžeme být již více spokojeni než jsme dosud. Překvapila nás reakce našich psích mazlíčků, jelikož při používání krásně drží a o to máme jednodušší aplikaci. Stačí jen kápnout do každého ucha, zamnout ouškem, hafan se oklepe a pak vytřít vnější stranu uší. Není nic jednoduššího a výsledný efekt je perfektní. Rozhodně doporučejeme!

• Vôňa
  • Jednoduchá aplikácia

Pet health care péče o uši je veterinárny prípravok pre psy a tiež aj pre mačky. My tieto kapičky používame u nášho 3 ročného psa. Vďaka obsahu tea tree oleja pekne vonia a rozpúšťa maz. Po jednoduchej aplikácii - nakvapkaní priamo z fľaštičky,dochádza k sľubovanému uvoľneniu mazovej zátky, ktorá sama následne vytečie.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• rychlost působení
  • Ttéměř bez zápachu
  • Jé velmi ucinni
  • Nemám výhrady

Přípravek pro čištění uší pro psy je nezbytností pro každého svedomiteho chovatele. Psy mají přirozeně skvělý sluch proto je třeba pečovat o čistotu jejích uší. Čistit uší je nezbytné pro psy. Či už jak prevence nebo jak podpůrna léčba pri akutních zanetech ucha.

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• aroma
  • aplikace
  • účinek
  • dala bych jiné kapátko

Přípravek jsme se rozhodli vyzkoušet, protože našeho labradora už od štěňátka trápí problémy s oušky, samozřejmě jsme toho vyzkoušeli už opravdu hodně a ne vždy vše fungovalo, Pet Health Care ale funguje! Zařadili jsme ho do našeho pravidelného čištění a můžu říct, že funguje velice dobře. Pejska nějak nepálí a ani nevyvolává nepříjemné pocity, jistě by nám to dal svým zběsilým útěkem najevo :D každopádně vůně je neutrální a jediné, co bych změnila je, že bych změnila aplikátor na kapátko, bylo by to jistě komfortnější. Jinak za nás super!

Koloidní stříbro Vet ZOO sprej Koncentrace 5 ppm 100 ml

Koloidní stříbro Vet ZOO sprej Koncentrace 5 ppm 100 ml

Ověřený zákazník alergickypes.cz ŽOFIE

Zakoupeno v alergickypes.cz

• K nákupu i dárky, děkuji také za rychlost

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• Baleni
  • Vůně

Roztok pro péči o uši. Jsme moc spokojeni, mám jednoho pejska který trpí často zánětem středního ucha. A doufám že roztok mu pomůže.
Pejskovi vyhovuje, uši po něm nesvědí a ani pronikavá vůně tea tree oleje ji nevadila. Ouška po něm má krásně čistá a nedělají se v nich záněty. Mohu jen a jen doporučit.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25