Nejnovější recenze ze sekce Kosmetika a úprava psa

Huhu bamboo čistící ubrousky na oči 30ks

Earth Rated Vlhčené ubrousky pro psy s vůní levandule 100 ks

Earth Rated Vlhčené ubrousky pro psy s vůní levandule 100 ks

Ověřený zákazník Richbarf Rena

Zakoupeno v Richbarf

Ubrousky jsou moc fajn na cesty,když není
voda.Hledala jsem nějaké bez ropných derivátů
a jiné chemie.

Ověřený zákazník Testuj.to Marketa

• Aplikace
  • Účinnost
  • Nemám co vytknout

Intenzivně rozpouští maz v uchu ,díky tekuté konzistenci se dostane do zvukovodu a zevního ucha, pes poměrnou část vyklepe a zbytek se dočistí vatovým tamponem. Jednoduše se aplikuje a příjemně voní po bylinkách. Byla jsem mile překvapena produktem a již jsem doporučila dále .

Ověřený zákazník Testuj.to Ladush

• Velikost
  • Účinnost

Vše funguje jak má,příjemně voní,je mírné mastný, dobře se s ním pracuje. Pejskovi nijak nevadi ani vůně a ani nedošlo k jakémukoliv podráždění na kůži. Přípravek , zanechává tzv. Film na pokožce. Čištění je jednoduché, pomocí buničiny či vatového tamponku, na který se přípravek nanese, se vyčistí jemnými pohyby ouško. Případně pokud jsou nečistoty zaschlé nebo velmi přilnuté tak jsem namočila tamponek trochu více a nechala v ouško chvíli působit ten jsem vytřela.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• jednoucha aplikace
  • Přírodní složení

Přípravek Pet Health Care Péče o uši už při otevření překvapí velmi příjemnou vůní Tea tree oleje, kterou pak ucítíte i po vyčištění uší. Pro jednoduchou aplikaci slouží plastová špička na lahvičce. Maz jsme vyčistili tampónem levou zadní a dočistili uchošťourem a ouška zůstala čistá a voňavá. Jako plus bych vypíchla, že přípravek je vhodný i pro kočičky.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• snadná aplikace

Pet Health Care je skvělý přípravek pro pravidelnou péči o uši našeho domácího mazlíčka.
Náš zlatý retriever miluje vodu, ať už plavání, tak potápění a trpěl často na bolavé uši. Aplikaci roztoku Pet Health Care vatovým tampónem bez problémů snáší, vůně oleje z čajovníku je svěží a přípravek můžeme jen a jen doporučit!.

Ověřený zákazník Testuj.to Zdeňka

Zakoupeno v Testuj.to

• dobře rozpouští ušní maz
  • jednoduše se díky aplikátoru dávkuje do uší
  • velké balení
  • vhodné pro kočky i pro psy
  • silná vůně

Pet Health Care - Péče o uši se velmi dobře dávkuje díky svému aplikátoru. Skvělé je jeho možné použití jak pro psy, tak i pro kočky. Ušní maz rozpouští rychle a dobře, snadno se pak odstraňuje. Balení je velké, je vhodný na preventivní i akutní používání. Někomu by možná mohla vadit jeho docela silná, desinfekční vůně, která je dlouho cítit i po nakapání do uší.

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

• Praktické baleni
  • Příjemná vune
  • Funkce pripravku
  • Fena příjemné reagovala po aplikaci

Pet Health Care PECE O USI odstranuje necistoty a nadmerny maz jak u kocky, tak u psa. Slouzi pro výplach a šetrnou péči zevního zvukovodu. Obsahuje Tea Tree olej, ktery pusobi i na puvodce svrabu. Tento veterinarni pripravek obsahuje olej z čajovníku, panthenol a propylenglykol. Přípravek jsem aplikoval mojí brezí fene, ktera jej velmi dobre snáší. Pak jsem jen uši vytrel ubrouskem. Velmi příjemné přípravek voní.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Snadná a rychlá aplikace
  • Praktické balení
  • Vůně po teatree olejíčku
  • Nic jsem nenašla

Oceňuji praktické balení a všestrannost produktu. Slouží jak na vyčištění mazu, tak na propláchnutí. Maz nám šel rychle dolů a tak jsme psa nemuseli dlouho trápit, nemá čištění oušek rád. Přípravek voní po teatree olejíčku a ouška poté dlouho voní. Až dojde, objednám další. Doporučuji vsema deseti

Ověřený zákazník Testuj.to Michal

• Vůně
  • Použití pro kočky i psy
  • Praktická hubička
  • Rozpouští maz snadno

Ušní maz rozpouští snadno a krásně voní po tea tree oleji. Díky praktické hubičce na lahvi se snadno nanáší. Žádné svědění uší po aplikaci je známkou, že jde o šetrný přípravek pro zvířata. Je vhodný pro kočky i psy, kromě tea tree obsahuje i zklidňující panthenol. Čištění uší u naší kočky bylo za chvilku hotové a bez zbytečného stresu.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Na uši pomáhá
  • Hezky voní

Přípravek mě překvapil velmi příjemnou vůní narozdíl od jiných podobných produktů. Aplikace je z lahvičky velmi jednoduchá. Pes má po použití uši o poznání čistější a zdravější. Běžně aplikaci obdobných produktů nesnese, ale tady si zvyknul celkem rychle.

Ověřený zákazník Testuj.to Míša

• Působí téměr okamžitě
  • Nemám co vytknout

Pet Health Care - Péče o uši, mě vážně překvapila. Ne jen její úžasnou vůní bylinek a mentolu, ale i jejím snadným dávkováním. Úzké a dlouhé hrdlo vám snadno udělá i jen kapku na vatovou tyčinku. Působí po chvilce masírováním uší, a hned je to i vidět. Mám jezevčíka a určitě doporučuji každému, kdo se rozhoduje nad koupí. ?

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Konzistence
  • Účinky

S tímto přípravkem jsem velice spokojená. Jsem ráda, že má přírodní složení a, že jeho hlavní složkou je tea tree olej. Miluji jeho vůni a vlastnosti. Lahvička má dostatečné množství přípravku a myslím, že dlouho vydrží. S přípravkem se dobře pracuje, protože má tekutou konzistenci.

Ověřený zákazník Testuj.to Vladimir

• Ano
  • Kvalita pripravku

Výrobek na čistotu uši u psa Pet Health Care určitě doporučuji,výrobek je super,lehce se uši pejskovi čistí,mohu všem určitě doporučit,ideálně čistit ve dvouch,jeden psa drží v poloze na vhodné čištění a druhý zákrok provádí.Po každém vyčištění nezapomeňte pejska odměnit.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Snadné použití
  • Obsah teatree oleje

Tento přípravek Pet health care musím vynachválit. Mám fenku basseta a čištení uší u ní probíhá velice často. Přípravek se jednoduše aplikuje a maz krásně rozpustí, stačí jen setřít tampónkem a je hotovo. Oceňuji i pěknou vůni po teatree oleji. Určitě doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Monii

• Snadná aplikace
  • Roztok krásně rozpustil ušní maz
  • Vůně roztoku

Vyzkoušela jsem roztok od Pet Health Care a můžu doporučit dál, tedy ne já ale můj pes. Obecně nemá rád čištění uší a tak se mi líbí ta snadná aplikace a rozpuštění mazu. Jediná nevýhoda roztoku je taková ta specifická veterinární vůně, ale zase to fakt funguje. Maz se hezky rozpustil, pes si to vytřepal z uší a pak už sem jen otřela. Za mě spokojenost :)

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• baleni
  • Konzistence,
  • Prakticka lahvička
  • Vune
  • žádná negativa

Jednoduchá aplikace tekutiny, lze provádět výplach rovnou z lahvičky nebo tekutinu aplikovat na tampon a tím vytrit.
Velmi příjemná vůně tee tree.
Účinnost téměř za krátkou dobu, rozpuštění ušního mazu a čistá ouška.
Účinkuje jako antiseptikum na kožní vyrůstky.

Ověřený zákazník Testuj.to Gabriela

• Příjemná vůně

Přípravek Pet Health Care jsem velice ráda otestovala a mám z něj jen kladné pocity.
Po aplikaci vodičky tampónky se ušní maz dal velice jednoduše odstranit, po dočištění pomocí vatových tyčinek byly uši čisťé a jemně voněly. Pes dokonce netřepal ušima, což po použití jiného přípravku dělal. Super je, že je vhodný nejen pro čištění uší psů, ale i kočiček.

Pet Silk Rosemary Mint Conditioner 473 ml

Pet Silk Rosemary Mint Conditioner 473 ml

Ověřený zákazník RajenPets.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. dubna 2023

(naposledy upraveno 21. dubna 2023)

Zakoupeno v RajenPets.cz

• krásná srst dobře se rozčesává

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Krásná vůně

Naprostá spokojenost s přípravkem Pet health care. Nádherná vůně přípravku. Účinkuje opravdu skvěle. Rychle rozpouští ušní maz a dá se použít jak pro psy tak i pro kočky. Stačí pouze nanést na vatové tamponky a vytřít ouška nebo se může použít jako výplach uši. Má úzký aplikátor, takže manipulace s přípravkem je velice jednoduchá. Za mě určitě doporučuji

Zobrazuji 361 - 380 ze 500 recenzí 1...17 18 [ 19 ] 20 21...25