Nejnovější recenze ze sekce Kosmetika a úprava psa

SO POSH Olej na srst 1l

SO POSH Olej na srst 1l

Ověřený zákazník SmallDog.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v SmallDog.cz

Jsem tím olejem nadšená. Srst se nelámepři rozčesáívání a je celkově lepší.

Zakoupeno v Testuj.to

• Ze účinkuje po prvním pouziti

S produktem Health Care-pece o uši jsme maximálně spokojeni po prvním užití pejsek pitbull jmenem kurt netrepal hlavou ani ho ouška nezlobily jsme s výrobkem sto procentne spokojeni rychlost účinků nás překvapila určitě výrobek doporučuji všem kdo mysli na své 4nohe miláčky

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• Vůně

S produktem jsme spokojeni, splnil účel a pomohl uši psa dobře vyčistit a zbavit ušního mazu. Dá se použít jak pro čištění tamponkem, tak k výplachu uší, dobře se aplikuje pro oba účely. Vystačí na dlouhodobé pravidelné čištění. Krásně voní díky přidání složky tea tree oil.

• Ucinnost
  • Intenzivní vůně

S připraven jsem celkem spokojená. Je šetrný, nemá zbytečně složité složení a plní si funkci, kterou má. Dokonce přípravek vyhovuje i kavkazačce, která trpí na záněty v uších a nevadí jí přípravek ani jako prevence. Časem uvidíme, jestli se záněty budou znova vracet.

Ověřený zákazník Testuj.to Radka

• Jednoduchá aplikace
  • Vůně bylinek

Dobrý den ,přípravek na Péči o uši můžu doporučit. Máme 1,5 letou fenku Pudla ,která od mala trpí na záněty. Přípravek používáme cca měsíc 1 x týdně, uši Katy dobře vypláchnu ,protože má Péče skvělý aplikátor ,následně vysuším a vyčistím. Po cca měsíci používání se přestala drbat u uší ,uši má čisté bez známek zánětu a mazu. Příjemná je i vůně bylinek.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• Příjemná vůně
  • Tenká aplikační tryska- přesné množství přípravku
  • Velké množství přípravku v lahvičce
  • Tryska by mohla být trochu měkčí

Přípravek na čištění uší od Pet Health Care se nachází v plastové lahvičce. Již při prvním otevření je cítit vůně Tea Tree, který jak známo působí protizánětlivě. Je to v produktu jen malá koncentrace z hlediska bezpečnosti psů a koček, přesto oceňuji snahu jít spíš přírodní cestou, než cestou chemie. Při aplikaci jsem zjistila drobný nedostatek v podobě tvrdé plastové trysky malého průměru, která by mohla při nešikovné manipulaci ucho psa poranit, ale šikovný páníček si poradí. Já si poradila raději větším odstupem od ucha.
Použila jsem přípravek v odstupu několika dní vícekrát, poprvé se mi maz nezdál odstraněný dokonale, tak jsem aplikaci opakovala, nicméně byl ho tam celkem nános a počínající zánět ucha. Při dalších aplikacích to již bylo lepší a za několik dní, kdy už jsme jen udržovali stav, se přípravek skvěle osvědčil. Nemám k němu žádné zásadní výhrady a s klidným svědomím ho každému doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Natálie

• Učinost
  • Balení

Mé fenky kavalírka a kokršpanělka, jsou velice náchylné na větší tvorbu ušního mazu, uši jim moc nevětrají a často kvůli tomu zapáchají. S přípravkem se tento problém o dost zlepšil, uši jsem snadno vyčistila a vydrželi čisté mnohem déle než při použití jiných výrobků

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Jednoduchá aplikace

Značku Pet Health Care máme oblíbenou,používáme i jiné prostředky. Přípravek na číštění uší je super pro svoji jednoduchost. Stačí jen malé množství nakapat na vatový tampon a vytřít jim ucho. Maz se krásně rozpustí a ucho je hned čisté. Přípravek má příjemnou bylinkovou vůni.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• jednoduchá aplikace
  • viditelné výsledky již při prvním použití
  • velikost balení
  • vůně

Kapky jsou ideální díky svému jednoduchému a rychlému použití, kdy výsledky jsou viditelné již po prvním použití. Používáme je pravidelně a s výsledkem nemůžeme být již více spokojeni než jsme dosud. Překvapila nás reakce našich psích mazlíčků, jelikož při používání krásně drží a o to máme jednodušší aplikaci. Stačí jen kápnout do každého ucha, zamnout ouškem, hafan se oklepe a pak vytřít vnější stranu uší. Není nic jednoduššího a výsledný efekt je perfektní. Rozhodně doporučejeme!

• Vôňa
  • Jednoduchá aplikácia

Pet health care péče o uši je veterinárny prípravok pre psy a tiež aj pre mačky. My tieto kapičky používame u nášho 3 ročného psa. Vďaka obsahu tea tree oleja pekne vonia a rozpúšťa maz. Po jednoduchej aplikácii - nakvapkaní priamo z fľaštičky,dochádza k sľubovanému uvoľneniu mazovej zátky, ktorá sama následne vytečie.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• rychlost působení
  • Ttéměř bez zápachu
  • Jé velmi ucinni
  • Nemám výhrady

Přípravek pro čištění uší pro psy je nezbytností pro každého svedomiteho chovatele. Psy mají přirozeně skvělý sluch proto je třeba pečovat o čistotu jejích uší. Čistit uší je nezbytné pro psy. Či už jak prevence nebo jak podpůrna léčba pri akutních zanetech ucha.

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• aroma
  • aplikace
  • účinek
  • dala bych jiné kapátko

Přípravek jsme se rozhodli vyzkoušet, protože našeho labradora už od štěňátka trápí problémy s oušky, samozřejmě jsme toho vyzkoušeli už opravdu hodně a ne vždy vše fungovalo, Pet Health Care ale funguje! Zařadili jsme ho do našeho pravidelného čištění a můžu říct, že funguje velice dobře. Pejska nějak nepálí a ani nevyvolává nepříjemné pocity, jistě by nám to dal svým zběsilým útěkem najevo :D každopádně vůně je neutrální a jediné, co bych změnila je, že bych změnila aplikátor na kapátko, bylo by to jistě komfortnější. Jinak za nás super!

Koloidní stříbro Vet ZOO sprej Koncentrace 5 ppm 100 ml

Koloidní stříbro Vet ZOO sprej Koncentrace 5 ppm 100 ml

Ověřený zákazník alergickypes.cz ŽOFIE

Zakoupeno v alergickypes.cz

• K nákupu i dárky, děkuji také za rychlost

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• Baleni
  • Vůně

Roztok pro péči o uši. Jsme moc spokojeni, mám jednoho pejska který trpí často zánětem středního ucha. A doufám že roztok mu pomůže.
Pejskovi vyhovuje, uši po něm nesvědí a ani pronikavá vůně tea tree oleje ji nevadila. Ouška po něm má krásně čistá a nedělají se v nich záněty. Mohu jen a jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

Zakoupeno v Testuj.to

• Rychlost odstranění a rozpuštění ušního mazu
  • Praktický aplikátor - jednoduchá aplikace
  • Příjemná vůně

Přípravek na péči o uši od společnosti Pet health care jsem vyzkoušela na převislé i vztyčené uši našich psů. Aplikace roztoku je díky aplikátoru rychlá a jednoduchá. Ušní maz se ve zvukovodu začíná rozpouštět již při prvním kontaktu s přípravkem a samotné čištění je tak otázkou pár minut. Velmi příjemná je také vůně tee tree.

Trixie odstraňovač očního výtoku 50 ml

Trixie odstraňovač očního výtoku 50 ml

Ověřený zákazník ZooRoyal.cz Natálie

Zakoupeno v ZooRoyal.cz

Kupuji kočičkám

Ověřený zákazník Testuj.to Ladislava

Zakoupeno v Testuj.to

• že se dá přípravek dobře aplikovat
  • a pejsek to i dobře snášel, což je velká výhoda
  • nemám zatím žádnou výtku

Pet Health Care - Péče o uši, se dobře aplikuje do oušek a pejsek to i docela dobře snášel, takže to je moc dobře. A hned po první aplikaci, bylo znát, že by to mělo dobře prospívat a pomáhat čistit pejskům uši, aby lépe slyšeli a předcházelo se popř., i nějakým zdravotním problémům. Já tento výrobek: rozhodně doporučuji.

Yuup! Rozčesávací vůně Pro něj 150 ml

Huhu Bamboo čistící ubrousky univerzální 30ks

Huhu Bamboo čistící ubrousky univerzální 30ks

Ověřený zákazník Pet Center Ověřený zákazník

Zakoupeno v Pet Center

Je dobře je mít po ruce.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

Přidáno: 7. dubna 2023

• Snadnost použití

Přípravek Pet Health Care péče o uši má příjemnou vůni tee trea oleje, kterou mám ráda.Aplikace je jednoduchá a rychlá.Pouzila jsem tento přípravek u tří koček,jediné negativum bylo že se všechny snažili přípravek klepáním uši odstranit..ovšem po pár dnech už se drbou méně v uších..

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25