Nejnovější recenze ze sekce Kosmetika a úprava psa

Ověřený zákazník Testuj.to Ljubov

Přidáno: 7. dubna 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• líbi se mi jednoduchost aplikace

Po vyzkoušení přípravku Pet Health Care jsem nadšená. Jemně odstraňuje ušní maz a nečistoty ze všech ušních záhybu, není mastný , příjemně voní a to i mým kočkám . Aplikace je opravdu jednoduchá , kapky se lehce vsakují do čistících tamponu a jsou šetrné k ouškům zvířat.

Ověřený zákazník Testuj.to Sabina

Přidáno: 7. dubna 2023

• Kapátko
  • Vůně

Aplikace přípravku do uší je velmi jednoduchá. Na konci je tenká kanylka, díky které lze tekutinu snadno aplikovat přímo do zvukovodu nebo na vatový tamponek/tyčinku. Maz se po chvíli rozpustil a šel krásně setřít. Jediné, co mi na přípravku nevyhovovalo je vůně. Jinak balení je praktické, uzávěr bezpečný a pevně drží, takže nehrozí vylití roztoku.

Ověřený zákazník Testuj.to Irena

• Obal
  • Účinnost

Přípravek nám přišel v době, kdy byl náš buldoček po operaci a musí se co nejméně stresovat ? což u tohohle přípravku se nemusíme bát ? naneseme na tamponek a uši krásně vytřeme ? vůně je velké + ? zbavilo nás to nečistot v ouškách a určitě budeme doporučovat dál ?

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Jednoduchá aplikace
  • Vyčistí pěkně uši

Přípravek mě jako první překvapil vůní. Byla velice příjemná. Aplikace je opravdu jednoduchá. Přípravek je tekutý,stačí jen aplikovat na kosmetický tampon a uši vyčistit. K tomu budou i hezky vonět . Ušní maz byl odstraněn,takže účel přípravku splněn. Nenašla jsem žádné negativum. Určitě doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• aplikace
  • obal
  • vůně

nanášení teď toho přípravku je velmi jednoduché, teče to doslova sama, takže oceňuji že se s tím nemusím nějak patlat a nebo násilím to mačkat, jediný co bych vytkla je vůně, na mě je to docela dost agresivní bylinková vůně, ale to je asi jediné. Už je to zhruba týden co jsem uši čistila a jsou stále čisté.

Ověřený zákazník Testuj.to Kamila

• Ano

Jsem mile překvapena jak přípravek krásne vyčistí ušní maz.triskue odradila vůně přípravku ale zvyklý jsme si .i naše fenka si nechá ouška bez problémů vyčistit a ani zápach ji nevadí.s použitím čárového tamponku to jde velice snadno.urcite doporučíme všem znamym

Trixie Ručník s vysokou absorbcí v plastovém obalu 66x43cm modrý

Trixie Ručník s vysokou absorbcí v plastovém obalu 66x43cm modrý

Ověřený zákazník Eshop MushGO Ověřený zákazník

Zakoupeno v Eshop MushGO

• Praktické na cesty

Perfektní!
Krásně a rychle vyčistí uši!
Snadno se používá, velikost návleku na prst tak akorát, dobře drží a nesklouzává.
Náš pes se bojí přípravků, které se do ucha musí nalít či stříknout (doteď jsme čistili pomocí navlhčeného odličovacího tamponu) a ty návleky na prst mu vůbec nevadí a statečně drží a neutíká:) Díky poměrně silnému napuštění ubrousku se ucho vyčistí snadno.
Cena je sice poměrně vysoká, ale vzhledem k výkonu a snadné manipulaci opravdu doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Množství

Produkt překvapil množstvím, má praktické balení , pohodlné dávkování. Aroma po teethree oleji psa nedráždí, je účinný. Konzistence též umožňuje dobrou manipulaci. Jistě se stane nedílnou součástí kosmetické výbavy našeho domácího mazlíčka. Uši byly čištěny týden před aplikaci přípravku a po vytření bylo patrné očištění.

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• Balení
  • Snadné nanášení

Velké balení, které obsahuje lahvičku která má kapatko a snadno a dobře se nanáší.Vune mě velice překvapila je silná sám tea tree olej.nase jessinka si drbala ouška a po nanesení už je klid.ma je nejenomze čisté krásné ale taky voní . Doporučuji a příště kupují znovu

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Balení

Kočičky si čištění uší vyloženě užívaly. Odstranění mažu bylo rychlé a účinné. Vůně produktu je velmi příjemná. Typ balení je vhodný i na vyplachy uši jak je zmíněno na krabičce. Výplach jsem pejskovi ještě nedělala, není potřeba. Umytí pomocí tampónku s přídavkem zvládal v pohodě. Samozřejmě kočky to po mě ještě zkontrolovali a přečistily ?. Produkt můžu doporučit.

Francodex Roztok proti svědění pes 250 ml

Francodex Roztok proti svědění pes 250 ml

Ověřený zákazník petshopjihlavska.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. dubna 2023

(naposledy upraveno 3. dubna 2023)

Zakoupeno v petshopjihlavska.cz

Zdá se,že bude zabírat na svědění .Použito zatím 1x

Trixie KLEŠTĚ malé na drápky / deluxe 12cm

Trixie KLEŠTĚ malé na drápky / deluxe 12cm

Ověřený zákazník krmeni.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v krmeni.cz

Rovněž tento produkt byl zakoupen pro případ úrazu, nebo poškození tlapičky.

Ověřený zákazník Testuj.to Olivie

• Mnipulace
  • Bezbarvé
  • Trochu hodně intenzivní vůně tea tree, ale s tím se nedá nic moc dělat

Roztok pro péči o uši. Jsme moc spokojeni, máme dva pejsky - krátkosrstého a dlouhosrstého. Oběma moc vyhovuje, uši po něm nesvědí a ani pronikavá vůně tea tree oleje jim nevadila. Ouška po něm mají krásná, čistá a nedělají se v nich záněty. Mohu jen a jen doporučit a jediné zlepšení bych brala trochu potlačit vůni. ?

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

Zakoupeno v Testuj.to

• Vůně je z ucha cítit i po dvou dnech
  • Vsákne se do ucha a nenechává jej dlouho mokré
  • Aplokator je hodně úzký a špičatý, pokud pes nedrží může se při aplikaci skrabnout do ucha

Přípravek silně voní Tea tree oil, ale ani psovi s citlivýma ušima nezpůsobil podráždění. Maz by mohl rozpoustet lépe, je třeba ho tedy používat pravidelně, aby se nevytvořila taková vrstva mazu. Nicméně je vhodný i na citlivé uši. Zkoušela jsem u pudla s citlivým zvukovodem se sklonem k kvasinkám a přípravek se rychle vstřebal, tedy ucho nezůstalo dlouho mokré a kvasinky se nevytvořily. Trochu nešikovný je velmi úzký a špičatý aplikátor, tedy je třeba při aplikaci postupovat opatrně. Celkově hodnotím produkt pozitivně.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Přidáno: 2. dubna 2023

• Snadná aplikace
  • Nemám výhrady

Aplikace tohoto přípravku se mi velice zamlouvala. Použila jsem jej na pejska se vzpřímenýma ušima z důvodu stálého drbání si uší a vyčištění ušního mazu. Pejsek se do druhého dne přestal zajímat o své uši a maz šel po krátké době snadno vyčistit a otřít suchým kapesníkem. Hodnotím přípravek Pet Health Care - Péče o uši velice pozitivně nejen pro jeho účinnost, ale i vůni.

Canosept čistič uší, 125 ml

Verk Čistič tlapek 19294 XL

Verk Čistič tlapek 19294 XL

Ověřený zákazník Mega výběr Ověřený zákazník

Přidáno: 27. března 2023

(naposledy upraveno 27. března 2023)

Zakoupeno v Mega výběr

Po týdnu učení dát tlapku alespoň na kelímek jsem to vzdala. Ale každý pesan je jiný..
Pro nás vyhozené peníze.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25