Nejnovější recenze ze sekce Kosmetika a úprava psa

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• složení
  • aplikace
  • účinek

Přípravek Pet Health Care mě mile překvapil. Přírodní složení, krásná svěží vůně Tea Tree Oleje je opravdu super! Aplikace je velmi praktická a jednoduchá. Já i pejsek jsme to přežili s dobrou náladou :) Ušní maz šel skvěle a jednoduše vyčistit. Doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Miška

• Snadná aplikace
  • Velikost balení
  • Vůně po tee tree trošku prehnana

Produkt jsem dostala k testování. Musím říct že aplikace super má to takové kapatko takže nemáte to všude. Co se týče vůně už je to horší po tee tree olejicku jsem vetrala tři dny. Kapky kupujeme pravidelně a čistíme často. Ale myslím že tyto kapky díky vůni již nekoupím.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Snadnost aplikace
  • Dokonale rozpuštěný maz
  • Vůně

Po produktu od Pet Healt Care na péči o uši jsem sáhla při nadměrně znečištěných uších u mého psa s převyslými uši,který trpí na záněty v uších. Vyzkoušely jsem nespočet přípravků a tento je za nás oba TOP.
Super je jednoduchá aplikace,kdy stačí kápnout pár kapek,které dokonale rozpustí ušní maz. Maz pak jde krásně otřít pouze kapesníkem.
Po pár čištěních a následně pravidelnému čištění (cca 1 za týden) jsou uši krásně čisté.
Velký bonus je také příjemná vůně.

Ověřený zákazník Testuj.to Terezie

• Snadné použití
  • Funguje
  • Nedráždí uši
  • Aplikátor

S výrobkem a jeho účinností jsem byla opravdu spokojená, ušní maz se dal jednoduše odstranit a i vůně byla příjemná. Rozhodně jej budeme používat i do budoucna! :-)
Jedno mínus to ale má: I když je výrobek vhodný i pro vyplachování ušní dutiny, nedoporučuji jej těm, kdo mají pejsky, kteří při čištění nevydrží v klidu – aplikátor má ostrý hrot, a tak je třeba dát si pozor na to, abyste pejskovi nějak neublížili…

Ověřený zákazník Testuj.to Jarmila

• jednoduchost aplikace
  • nedráždí

Přípravek Pet Health Care - Péče o uši je určen pro šetrnou péči zevního zvukovodu u psa a kočky. Odstraňuje nečistoty a nadměrný maz. Obsahuje olej z čajovníku (Tea tree oil, Kajeput střídavolistý), panthenol a propylenglykol. Jednoduchá aplikace, nedrážní zvukovod dobře rozpouští maz

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• příjemná vůně
  • praktické balení
  • přírodní složky

Lahvička obsahuje čirou tekutinu s vůní Tea-tree oleje. Má desinfekční účinky a je zcela přírodního složení, což beru jako top produkt, který je navíc vhodný pro kočky i psy. Nejspíše neštípe ani nedráždí, protože naše fenka má dlouhé ouška a proto čistíme často, ale při použití tohoto výrobku vše šlo rychle a hladce a ušní maz byl opravdu rozpuštěn již při prvním použití ve velké míře.

Ověřený zákazník Testuj.to Jakub

• přírodní složení
  • vhodné i pro malá plemena

Výrobek je bezva pro malá i větší plemena. Jednoduše ho aplikujete do oušek díky integrovanému kapátku. Rozpouští ušní maz, který pak snadno setřete. Po použití přípravku jsou psí ouška hezky čistá a voňavá. Ideální pro pravidelné používání a předcházení problémům.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• rozpouští maz
  • obsahuje antimikotikum
  • malé kapátko

Ušní kapky pro psy a kočky--PET HEALTH CARE jsou určeny k péči o vnější zvukovod. Dobře odstraňuje nadměrný maz. Ve složení je Tea Tree oil, který je antiseptický..pečující. Některým pejskům může vadit vůně a potom kýchají. Kapátko je trochu nešikovné.

Ověřený zákazník Testuj.to Vlasta

• Vune
  • Nanášení
  • Čistění
  • Jednoduchost

Vůně přípravku byla velmi příjemná, přírodní a vůbec ne agresivní. Maz se díky kapkám hezky rozpustil a uši sly hezky vytrit. Memu psovi to bylo i prijemne a to se casto nestava protoze je na usi citlivá. Slo to vse lehce a trvalo to par minut, takze pro citlivé psy idealni

Ověřený zákazník Testuj.to Dominika

• snadná aplikace
  • účinné odstranění mazu

S produktem jsem velmi spokojená. Aplikace je jednoduchá i pro vzpurného psa, vůně je velmi příjemná a myslím, že to vonělo i mému psovi, mohla jsem mu rovnou čistit čumák bez protestů místo uší. Odstranění mazu mi přišlo velmi účinné, protože po použití byl tamponek opravdu špinavý.

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• obsahuje přírodní příměsi
  • vůně tea tree je vždy silná

Náš pejsek má dlouhodobě problémy s mazem v uších. Přípravek Pet Health Care je výborný v tom, že ouška s ním jednoduše vyčistím s pomocí vatového tamponu a vyčistí se i záhyby. Maz se rozpustil rychle a uši byly brzy čisté a svědění přestalo. Oproti jiným výrobkům oceňuji složení s tea tree, který je desinfekční a přírodní. Za pár minut jsou ouška vyčištěna a pejsek je spokojený.

Ověřený zákazník Testuj.to Radka

• Konzistence
  • Snadné nalévání
  • Nemám nic

Pet health Care je skvělý výrobek na péči o uši našich mazlíčků. Jedná se o vodičku s vůní Tea Tree oleje, která je příjemná.
Napomáhá k rozpuštění úšního mazu, který jde po aplikaci lépe vytřít. Aplikace se provádí tenkým nástavcem, který je vhodný i pro malá ouška. Dovoluje kápnout i malé, účinné množství.
Konzistence je čistě tekutá.
100ml objemu vydrží opravdu na dlouhou dobu, cena odpovídá kvalitě i kvantitě.
Naše kočičky nemají moc v lásce čištění oušek, díky tomuto výrobku je péče jednodušší a rychlejší.
Určitě doporučuji jak na prevenci, tak na často zánětlivé ouška.

Ověřený zákazník Testuj.to Ludmila

• snadné nanášení
  • velké balení
  • krásně vyčistilo
  • přírodní složení
  • použití u koček i psů
  • použití jen jednou za měsíc
  • výrazná vůně po čajovníku

Kapky jsem vybrala kvůli obsaženým přírodním látkám a to čajovníkový olej a Panthenol. Čajovník je proti zánětům a svrabu a obě látky také příznivě působí na kůži. Ouška to krásně vyčistilo od mazu i nečistot, lépe než jiné přípravky. Výhoda je, že stačí použít jen jednou za měsíc. Za tak velké balení mi přijde super i cena. Použila jsem na kočičku a pejsky. Myslím, že balení nám vydrží hodně dlouho.

Ověřený zákazník Testuj.to Ivča

• snadné užívání
  • jednoznačné složení

Celkme zajímavý produkt, který se mi zdá, že i doopravdy funguje neb po několika dnech užívání je vidět., že našemu pejskovi v uších mazu ubylo.
Určitě nemá nijak nepříjemnou vůni, ač se vůně produktu někomu může zdát dosti silně aromatická... síla vůně je dle mého úsudku ovlivněna hlavně podílem složky tee tree olejíčku, který mne nijak nepříjemný ale není. Na produktu se mi také velmi líbí jednoduchý návod aplikace, ač tedy jednoduchost podání pejskovi bude vždy ovlivněna na snášenlivosti dotyčného pejska.

Trixie kleště VELKÉ na drápky deluxe 16cm

• Tenka špička
  • Přijemná vůně
  • Lehce odstraňuje maz
  • Zatim nevím

Mám doma dva Buldočky a jim uši musím čistit velmi často ,lahvička Pet Health Care , má velmi tenkou špičku takže jsem mohla jemně zavést do ucha a dát požadované množství a jemně jsem ucho masírovala uši sem pak jemně vytřela .Vše šlo velmi jednoduše a lehce olejíček má jemnou mentolovou vůni.

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

• Funkčnost
  • Pěkný design
  • Celkem smrdí :-D
  • Malé balení

S těmito kapkami máme již delší zkušenost jak u psa tak u kočky a jsme s nimi spokojeni. U nás doma už nevyužíváme jiné a jsme rádi, že můžeme doplnit zásoby. Za nás můžeme doporučit i dále, až na ten smrad, ale to je u všech těchto přípravku asi stejné :-D

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Jednoduchá aplikace

Produkt hodnotím velmi pozitivně. Především mě nadchla jeho aplikace. Lahvičku stačí pouze otevřít a je připravena k použití. Roztokem lze uši psa nebo kočky vypláchnout, nebo jej stačí aplikovat na tampon a zvukovod vytřít. Roztok má vůni Tee tree a psovi je zřejmě příjemná, čištění se mu líbilo a bylo účinné:-)

PETS ARE FRIENDS Oční kapky 50 ml

PETS ARE FRIENDS Oční kapky 50 ml

Ověřený zákazník KOCKAPES.com Ověřený zákazník

Zakoupeno v KOCKAPES.com

• Příjemný čistič očního okolí pro psy
  • Psi ho snášejí velmi dobře

Ověřený zákazník Testuj.to Renata

• Složení
  • Zápach

Produkt Pet Health Care - Péče o uši jsem použila u svých domácích zvířat (pes a kočka). Obě snášela aplikaci dobře. Zdá se, že není nepříjemný ani v případných otevřených ranách. Produkt je na olejové bázi a velmi dobře pomáhá při odstranění nečistot či zaschlé krve. Jediným záporem je asi zápach, ale to na funkci čištění nemá vliv. V používání budu dál pokračovat.

Zobrazuji 381 - 400 ze 500 recenzí 1...18 19 [ 20 ] 21 22...25